Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP még mindig...

Sony Xperia SP még mindig megéri az árát?

Figyelt kérdés

Igen, tudom rengeteg ilyen kérdés volt már előttem, el is olvastam szinte mindet. Leginkább azok véleményére lennék kíváncsi, akik már pár hónapja használják.

Kérdéseim a következők lennének:

Mennyi ideig bírja az akkumulátor?

4.3-as frissítés még mindig belassítja a telefont? Ha nem frissíti le az ember, akkor marad ugyan olyan gyors mint kezdetben vagy csak idő kérdése és laggolgatni fog, akadozni?

Mennyire csinál szép képeket?


Egyéb más előnyök, hátrányok, hibák is jöhetnek ill. tapasztalatok. Még mindig beruháznátok rá?


2014. jún. 13. 00:05
 1/8 anonim válasza:
Nekem SP-m van, igaz csak 2 hónapja. Frissítettem 4.3-ra, elcseszi a telót, már visszaraktam 4.1.2-re, így abszolút száguld. Az akksija nagyon jól bírja, egy napot simán kibír, úgy hogy végig nyomogatod. Kép annyira nem szép, a kijelzője se mondjuk egy Galaxy S3hoz képest, viszont lényegesen olcsóbb. A 4.3-as frissítésnek egyébként egyetlen értelme van, hogy megcsinálja a wifit, mert 4.1.2-n gyakran ledob 1-2secre, de nem vészes. A többi csak inkább kinézet, de az se jelentős.
2014. jún. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem éri meg az áráz

Hasonló tudással

Doogee Pixels DG350

Már egy ideje hasznàlom és tökéletes!

Kb 30e az ára

2014. jún. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És te el is hiszed hogy 30-ért kapsz olyan telefont ami annyit tud mint egy 70 ezres? Kérdező, nem éri meg az árát, de jobb mint a névtelen vackok.
2014. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebben a tudásban Alcatel, Huawei van sokkal olcsóban.

Amúgy a fent említett telefon egyáltalán nem vacak.

2014. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már négy hónapja használom a Doogee Pixels Dg350-et és tökéletes. A Sony túlárazott mobiljait nem éri meg megvenni.
2014. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha venni akarsz, inkább vegyél Overmax Vertis 01-et. Sokkal nagyobb tudású hasonló áron. Úgy 40-50 ezer közt.
2014. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tettem hozza hogy Mo.-n is forgalmazzák, van rá rendes garancia.


A telefonról:

[link]


A kérdésre válaszolva: Most sem és korrában sem érte me az árát.

2014. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben egyet kell értenem az előzővel, nagyon kevés Sony éri meg az árát.
2014. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!