Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 vagy Samsung...

Samsung Galaxy S5 vagy Samsung Galaxy Note 3?!

Figyelt kérdés
annyira tetszik mind a két telefon, de hol ezt szólják le, hol azt, előző telefonom egy Note 2, nagyon szerettem, hogy olyan nagy, meg volt hozzá toll, viszont összetörött ... és az s5 jóval többet tud, mint a note 3, de mivel note volt az elődöm, megszerettem, légyszíves személyes tapasztalataitokat osszátok már meg velem! előre is köszi! :)

2014. jún. 13. 07:42
 1/5 anonim válasza:

[link]


De attól függ, milyen típusú vagy, szereted az óriási phableteket, mint a note 3, vagy nem, mert akkor az s5 jobb választás...

2014. jún. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én szerettem a nagy telefont, de a kisebbel is megelégednék, az a baj annyira nem vagyok otthon abba, hogy így melyik jobb tudású vagy ilyesmi, azért vagyok kíváncsi, hogy másoknál hogy jött be a dolog :)
2014. jún. 13. 08:16
 3/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Hát a hardver az közel ugyanaz bennük. A Note 3 nagyobb, az S5 meg a telefonos funkciókban jobb (akku, kamera, ppi)
2014. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem! hát köszönöm szépen a gyors válaszotokat! :) majd megálmodom! :)
2014. jún. 14. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
S5 jobb választék.
2014. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!