Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 5c 16 GB vagy 5s...

Apple iPhone 5c 16 GB vagy 5s 16 GB? A 30 000 Ft különbség megéri az 5s javára?

Figyelt kérdés
Mindenképpen 5-ös iPhone mellett döntöttem, ennyi árkülönbség lenne a két típus között a kiválasztott tarifához. Szerintetek annyival jobb az 5s? Teljesen átlagos felhasználó lennék. Apple szakértők mit tanácsolnátok?

2014. jún. 13. 17:32
 1/3 anonim válasza:
100%
5s! és megéri igen
2014. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Igen megéri, mert szinte egyformák, viszont az 5S processzora nem kicsivel jobb!
2014. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Az 5S -ben jobb proci van, 120 FPS-el való videófelvételre alkalmas kamera, Duplavaku, ujjlenyomatolvasó (habár ez inkább parasztvakítás). Szerintem megéri, és ha szabad javasolnom, akkor vagy arany, vagy space gray. Én aranyat vennék, mert az csodálatosan ki van dolgozva. Szerintem gyönyörű lett!
2014. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!