Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebay.com-ról szeretnékk mobil...

Ebay.com-ról szeretnékk mobil telefont venni, de nem vagyok biztos benne, hogy lehet ittho is használni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Én eddig úgy tudtam, hogy,ami Verizon azt nem lehet Magyarországon használni.De találtam pár olyan leírást,amibe az van, hogy Verizon Unlocked , és az is ott van, hogy a világon bárhol használható. Konkrét telefonokat belinkelek(ahol nem vagyok biztos benne, hogy tudnám Itthon is használni), tényleg jó lenne egy kis segítség,mert lassan meg kell rendelnem, de nem akarok rossz telót rendelni:)


[link]


[link]


[link]



2014. jún. 14. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy tudod használni Magyarországon. Oda van írva, hogy any GSM, bármilyen hálózatra és unlocked azaz kártya független
2014. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!