Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szilveszterkor találtam egy...

Szilveszterkor találtam egy mobilt az utcán, kikapcsolt vagy lemerült állapotban, így sajnos nem tudok vele mit kezdeni, mert nem tudom megtalálni a gazdáját! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Régebbi telefon, több mint 2 éves! Be lehet így adni egy használt mobil kereskedésbe?
2010. jan. 2. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
tartsd meg vagy töltsd fel
2010. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

tarsd meg,add el...stb...

ha ilyen hülye volt az aki elvesztette,akkor megérdemli :P

2010. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
65%
legjobb esetben be kéne vinned a Talált Tárgyak osztályára de ha teccik a mobil tarcsd meg tőlem. mindenesetre nézd meg hogy milyen mobil és vagy add be használt mobilnak vagy mint mondtam az interneten nézd meg hogy milyen és talán nem éri-e megtartani.
2010. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bemész vele egy mobilkereskedésbe, ott feltöltik, és akkor felhivod róla valamelyik számot, aki értesítheti a gazdát jó esetben. Mi is találtunk egyszer egy mobilt, és egy öreg nénié volt, aki borzasztóan örült, mert nem tudott volna már más telefont megtanulni használni.
2010. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
add nekem:D (gyűjtöm őket)
2010. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
A 22:27-es megoldása csak akkor működne ha a telefon tulajdonosa PIN kód nélkül használta a telefonját.
2010. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ha a telefonmemórián vannak a számok, nem a pinen, akkor más kártyával is meg lehet nézni
2010. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
a pinen az simen akart lenni :D
2010. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az senkinek nem fordult meg a fejében, hogy a rendőrségre is be lehet vinni? Én pl ott szólnék róla először, ha hiányolnám, hátha megtalálta valaki, és bevitte
2010. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De hát nem tudom bekapcsolni, nincs meg a pin-kódja!Ez a bajom!
2010. jan. 3. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!