Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem éri megvenni a...

Miért nem éri megvenni a Samsung Galaxy Pocket Neo telefont?

Figyelt kérdés

Mik azok a hibák és negativ dolgok (nem a proci illetve ramra gondolok) ami(k) miatt nem jó ez a telefon?


Csak segítőkész válaszokat várok.


2014. jún. 14. 22:09
 1/8 anonim válasza:
82%
Nekem ilyen telefonom van! Borzasztó ,inkább szántam volna még 15-20 ezret a telefonra!! Előszöri is NAGYON lassú és eléggé idegesítő h mindent százszor kell megnyomni!! A messengerről meg nem is beszélek ,mert ha ír valaki valamit ,azt gépen minjárt megkapom ,a telón viszont csak vagy 10 perc múlva ,és nem a netel van a baj....hát ezért nem éri meg szerintem...Ez engem nagyon zavar benne h mindent 100 szor kell megnyomni és még úgyis egy óráig töltenek az alkalmazások is és minden más...
2014. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
a messenger magában szar alapból későn értesít mindenről
2014. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hogy érted azt hogy mindent többszor kell megnyomni? lassan reagál az alkalmazásokra? Az érintő képernyője az mennyire stabail, és megbizható?


Őszintén megmondom,neem ez a telefon tetszene,de nemt udom, hogy mit tegyek ezzel kapcsolatban. Mennyi időt bir ki egy átlag használtnál a telefon érintőképernyője mennyi idő után adja be az unalmast.

2014. jún. 14. 22:31
 4/8 anonim válasza:
Nagyon lassan reagál szinte mindenre. Nálam a messenger tabon tökéletesen működik még akkor is ha lejárt és le van lassulva a net!!
2014. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Előző vagyok és ez nemtudom h téged mennyire zavarna,de nekem a képernyő záram ilyen szimbólumos és van h azt is harmadszorra tudom feloldani,mert nem veszi be amit nyomok vagy csak későn veszi be.És a billentyűi is kicsik,borzalom vele írni messengerben ,egy óra mire leírok valamit
2014. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az írás tényleg nem egyszerű vele, de nem nagyon van jobb 13000 ft alatt.
2014. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13-ért meg hülyeség okos telefont venni... Sőt... 50 ezer alatt is, mert a legtöbb szinte s#art sem ér.
2014. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezt még kapni? A 2011-es xperia mini jobb ettől
2014. jún. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!