Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP android 4.3-as...

Sony Xperia SP android 4.3-as frissítése után a készülék nem jól működik ha a régi szoftverjét teszem rá visssza helyre állna? úgy értem minden a régi lenne rajta visszaállnának rajta normálisan az alkalmazások stb stb?!

Figyelt kérdés
Mert amióta megkapta a 4.3-as androidot azóta gyakran lefagy belassult az alkalmazásokat 3-szor elinditanom mert az első kettőre nem igen reagál sőt egyáltalán nem és egy kicsit gáz a helyzet és még sorolhatnám a hibáit pedig azelőtt patika volt minden rajta normálisan müködött egyszer sem fagyott le elsőre behozta a dolgokat,,meg valamikor felsem tudom oldani a billentyűzárat mert egyszerűen nem reagál rá :P !!!
2014. jún. 15. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, utána kellett volna nézned, nem szabad rárak a 4.3-at rengeteg embernek meghalt tőle az SP-je. rakd vissza a 4.1et
2014. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okés köszi az lessz,,amugy hawerom is rátette és neki meg semmi baja kíválóan müködik gondolom ez készülék függö vagy nem tudom :p
2014. jún. 16. 01:25
 3/6 kiscetlin válasza:

Jött már ki rá újabb frissítés amivel kijavították a hibákat de eddig csak a tmobilosoknak adták ki (nekem is az van és az új frissítéssel remekül müködik)

Ha esetleg te is t vagy akkor nyomj egy frissítést az update centerben és akkor felfogja ajánlani a lehetőséget

2014. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajna nem,,:P,,telenoros vagyok
2014. jún. 19. 23:40
 5/6 A kérdező kommentje:
azért köszi !!!
2014. jún. 19. 23:40
 6/6 kiscetlin válasza:
Akkor azért nem tudsz még frissíteni
2014. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!