Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már régóta szeretnék egy új...

Letenyei Norbert kérdése:

Már régóta szeretnék egy új telefont vásárolni és nekem ár-érték arányban a Huawei Ascend G630 nagyon megtetszett . Ha van valakinek ilyen telefonja, kérem írja le a véleményét róla! Valaki le tudná nekem futtatni az AnTuTu Benchmark programot?

Figyelt kérdés

A snapdragon processzor elég gyors a telefon működtetéséhez.

Az adreno302 normálisan képes meghajtani a HD kijelzőt ?

Milyen a hangminősége ( A hangszórónak) ?

Jó döntés lenne-e ilyet vásárolnom ?

Játékokban , hogyan szuperál ?

Milyen a telefonálás minősége ?

Doboz tartalma ?

'Előre is köszönöm a válaszokat ! '



2014. jún. 15. 16:37
 1/7 anonim válasza:
Ár/értékbe Nokia Lumia 625 :) Ugyanúgy Snapback s4 proc, 1.2 gHZ, 2magos. 4,8col, dobozba kapsz még hozzá fülhallgatót, USB kábelt, és hálózati adaptert.
2014. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
*Snapdragon
2014. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én ajánlanám neked helyett a G6-ot a Huaweitől (fontos hogy a 4g-s verziót vedd belőle mert két verzióban adták ki) linkelek egy tesztet, szerintem abszolut megfelelő középkategóriás telefon és nem mellesleg jobban is néz ki linkelek tesztet


[link]

2014. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nekem még nincs meg egy hete,de nagyon elégedett vagyok vele.(Huawei Ascend G300 után :DD) Nekem volt szerencsém 60K-ért megvenni egy 16 gb-os memókártyával.Az aksi folyamatos terheléssel 1 napig bírta.Kevesebb használattal nem tudom..olyan még nem történt.:) Antutu Benchmark 15000- valamennyi pont.A hangszóróval meg vagyok elégedve de csodát ne várj...egyik telefonnak sincs jó hangszórója.A kijelző nagyon szép éles,szépek a színei és a fényereje is jó.A GPU bírja a Hd kijelzőt ne félj :D.
2014. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok:A doboz tartalma:Telefon,Töltő,USB kábel,fülhallgató,papirok.A telefonálás minőségére nem tudok mit mondani...olyan mint a többi okostelefonnál.Játékokat jól viszi,amikkel teszteltem:Dead Effect,Real Racing3,Asphalt 8,Dead Trigger 2.Ja és a fülhallagtót cseréld ki mert nagyon rossz minőségű szerintem...kevés nagyon a mély hang és már zavaróan hangosak a magas hangok.
2014. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem lehet egyedi csengőhangot hozzárendelni névjegyhez mindig az alapértelmezett hangon szól pedig a névjegynél az én beállított hangom látszik.
2015. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!