Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg:...

Melyik telefont vegyem meg: HTC Desire X, HTC Desire V, Huawei Ascend Y300, Samsung Galaxy Ace 3?

Figyelt kérdés
Használt telefont szeretnék rendelni, 20-25 ezer forint értékben ezeket találtam. (Nekem a HTC Desire X jön be a legjobban) Írhattok még mobilokat, amik ebben az árkategóriában használtan benne vannak!

2014. jún. 15. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ace 3 lte változata mindent visz ezek közül.
2014. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem jobb a többinél.
2014. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez az LTE mit jelent? Gyorsabb az internet wifin is? És falun is megy? (Ahol én lakok ott nincs LTE lefedettség a T-Mobile szerint)
2014. jún. 15. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak a mobilnet gyorsabb lévén, hogy mobilhálózatról van szó, így nem befolyásolja a wifit. Ott ahol nincs lefedetség ott nem használ semmit.

De az lte változatos ace 3 jobb procit kapott mint a sima, szóval ha az lte-t nem is tudod használni az a hardveres plusz azért megéri.

2014. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És az Ace 3 szerinted jobb a többi felsorolt mobilnál? Vagy szerinted ebben az árkategóriában van jobb?

2014. jún. 15. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, a felsoroltak közül magasan az a legjobb. A Desire V már alsókategóriában is egy vicc telefon (mondjuk 2 éve nem volt vele baj csak drága volt), az Desire X és Y300 hardveresen hasonlók, ennyit megérnek, de az ACE 3 mindent visz. Több ram, jobb proci, frissebb rendszer. Csak nem hinném, hogy valaki egy majd 50ezer forintos telefontól megválna 20-25 körül.
2014. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kétmagos 1,2 GHz-es Krait 200 az LTE verzióban van vagy a másikban? Amúgy ennél nincs jobb ilyen áron.
2014. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt én sem akarom nagyon elhinni, de megmutatom :)

[link]


Szerintetek?

2014. jún. 15. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!