Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is nagyon gáz ha...

Szerintetek is nagyon gáz ha Iphone4-em van? Többi lent!

Figyelt kérdés
Vettem magamnak egyet. Mindenki azt mondja,hogy nagyon rosszul tettem,folyamatosan szidják. Pl.: "Ennél rosszabb telefon nincs is".
2014. jún. 15. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

irigyek

bármilyen iphone-od van az a legmenőbb még mindig

2014. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki szidja? Biztosan nem olyanok, akiknek van iphonejuk...
2014. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A telefon még mindig használati eszköz.Csak vannak olyan visszamaradott szvegjolók akik másképp látják.

Ha téged nem zavar hogy nem lesz rá több szoftverfrissítés,meg hogy egy 4 éves konstrukció akkor sz@rd le ki mit mond.

2014. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"bármilyen iphone-od van az a legmenőbb még mindig"


Még mindig nem attól leszel menő hogy iPhone-od van.

"A telefon még mindig használati eszköz.Csak vannak olyan visszamaradott szvegjolók akik másképp látják"

Ez teljesen igaz.


Egyátalán nem gáz ha i4 ed van, ha nem teszed rá a iOS7-et, de ha mér igen akkor mindenféleképpen frissítsd le 7.1.1-re.


Az elsőhöz visszatérve:

Én nem érzem kevesebbnek magam a barátommal szemben, mert neki i5s-e van, nekem meg Lumia 520-am.

2014. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*akkor se lesz gáz, ha az iOS 7-et teszed rá, csak be fog lassulni.
2014. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!