Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti javasolnátok a Samsung...

Ti javasolnátok a Samsung Galaxy S3at? Ha nem, miért nem és mit ajánlanátok helyette kb.70. 000 Ftig?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Még mikor kijött akkor vettem rá 2 hónapra. Ez több, mint 2 éve volt, és még mindig hihetetlen megvagyok vele elégedve. Nem azt mondom, hogy nem cserélném egy s4-re ha tehetném, de igazából kielégíti a vágyaimat ez a telefon is.
2014. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a méretével volt bajom, de azon kívül elégeedett voltam vele.
2014. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tùl nagy volt?
2014. jún. 16. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már az S2-vel is nagyon meg voltam elégedve. Aztán kaptam egy S4-et, de hónapokig nem álltam át rá, annyira jól tette a dolgát az S2, meg szubjektív véleményem szerint a formája is szebb. :)

Úgyhogy azt gondolom, hogy az S3 is biztos teljesen jó telefon.

Most az S4-et használom, de a "különleges" funkcióit (hogy figyeli a szememet, és akkor azzal tudok lapozni, meg ilyen felesleges és nem is túl jól működő, akkufogyasztó hülyeségeket) kikapcsolva tartom, nem használom, úgyhogy gondolom tökéletesen meglennék egy S3-mal is.


Szóval szerintem hajrá, tartsd meg, biztos hogy tök jó kis telefon.

2014. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az S3ba jött be pl. hogy követi a tekintetet, és amíg figyeled nem kapcsolja le a kijelzőt. Kb. 98%ban működik az a funkció. Mozgásérzékelő pontos, kamera szép képet csinál, 16 gb belső memória elég sok (akár kártya nélkül is). Az androidos játékokat/programokat szinte mindet futtatja, hardveresen nagyon erős. #1 voltam.
2014. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. jún. 23. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!