Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik használt telefont...

Melyik használt telefont vegyem meg az alábbiak közül: Samsung Galaxy S Advance, Samsung Galaxy Ace 3, HTC Desire X, HTC One S (erősen használt, kopott), Sony Xperia M, Huawei Ascend Y300?

Figyelt kérdés

A telefonok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek közül melyik a legjobb/ éri meg legjobban?



2014. jún. 16. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az S Advancet venném, kiváló teló. Nekem is volt, szerettem. Ami miatt nekem nem felelt meg, az a kamera...... De azon kívül minden pöpec.
2014. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kamerája tényleg nem a legjobb, de ennyiért nem nagyon kapsz jobbat.
2014. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ace 3-nál szerintetek jobb?
2014. jún. 16. 15:56
 4/8 A kérdező kommentje:

Esetleg még Sony Xperia L?

[link]

2014. jún. 16. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Galaxy Ace 3, Xperia M és Xperia L, ezek közül ez a 3 a legjobb.


Kamerája az Xperia L-nek a legjobb, hardveresen meg nagyjából megegyeznek.

Xperia M előnye, hogy van rá Android 4.3, másik kettő valószínűleg örökre leragad 4.2.2-n.

Xperia M hátránya viszont, hogy annak a legrosszabb a kijelzője.

Galaxy Ace 3 hátránya pedig az, hogy Samsung, aki annyira ért a szoftverekhez, mint Kiszel Tünde a modellkedéshez.

Ez miatt Xperia M/L közül választanám valamelyiket.

2014. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. jún. 16. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban a Samsung a legjobb. Az M-et kizárnám mert sokkal drágább mint az Ace 3 de semmivel se tud többet.
2014. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 proooo válasza:
sonyknak sokkal szarabb a szoftvere mint a samsungoknak szal én a helyedben nem venném meg azokat ja és az s advance nek olyan chipsetje van ami sokmindenre használható...
2015. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!