Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP vagy Nokia...

Sony Xperia SP vagy Nokia Lumia 625?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket vegyem meg? A Sony jobb szinte minden téren, de sok helyen olvasom, hogy csomó probléma van vele. Igaz ez? Esetleg valami hasonló árkategóriájú mobil?

2014. jún. 16. 18:03
 1/8 anonim válasza:
0%

Én nem tudom , de azt mondják hogy ezek hiába híres márkájúak akkor is nagy a veszély a meghibásodásra.

Az egyik ismerősünk nagyon ért a telefonokhoz(13 éve dolgozik velük) és ő azt mondja hogy A SAMSUNG a legjobb! A legkönnyebben lehet kezelni és ez nem olyan könnyen romlik el. Szóval szerintem válassz inkább samsung-ot. Ajánlom a Pocket Neo-t ( nekem az van , egyszerű de tök jó, nekem tetszik, de mindenkinek más az ízlése)

2014. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

A Samsung nem a legjobb.

Egyébként ezek közül a Nokia Lumia 625-öt ajánlanám.

UI.: a Pocket Neo nem ez a kategória.

2014. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 meszike91 ***** válasza:
82%
Nehogy Samsungot vegyél, a Sony meg a Nokia még minőségi telefonokat gyártanak, a Samsung pedig csak egy "tucatgyártó". A Pocket neo pedig egy használhatatlan fos, az általad felsorolt két telefon porig veri.
2014. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lumia 625-öt ajánlanám, a régebbi Sony modellek supportja nem a legjobb...
2014. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az az idegesítő, hogy a Sony mindenben jobb lenne...
2014. jún. 16. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Más rendszerek más igényekkel, a WP kevesebbel is beéri.
2014. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
32%
igaza van az 1. válaszadónak a samsung tényleg a legjobb és a nokia is ugyan olyan jó. Könnyebb haszálni vagyis egyszerűbb a menüje is. Szóval a 2 közül a Nokia-t ajánlom :)
2014. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az SP-ről van tapasztalatom, ugyanis 1,5 hónapig azt használtam (addig volt szervízben a telóm, és cserének kaptam). Jó telefon, habár mostanában sokat szidják rá az updateket. A Nokiáról nem tudok mit írni, csak azt hogy az egyik legjobbnak tartják a Lumiákat. Én ebben a helyzetben az SP-t választanám!
2014. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!