Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem fordul rendesen a...

Mért nem fordul rendesen a telefonom?

Figyelt kérdés

Helo

Lg G2-öm van és ma délután óta nem akar rendesen elfordulni a utomatikusan a kép pedog le se ejtettem sőt neki se vertem semminek de nagyon sokat használtuk és nagyon meleg volt mielőtt elromlott.

Ugy nem fordul el hogy amikor állóhelyzetben van és ugy elfordítom oldalra akkor simán elfordúl de ha vissza akarom fordítani állóba csak úgy működik ha teljesen függőlegesen tartom vagy kicsit magamfelé döntöm vagy kicsit a másik irányba. Már ujra is indítottam és az automatikus fordítás is be van nyomva de pl a játékok elfordulnak maguktól is pl ha oldalt van és megnyitom a temple runt akkor állóba teszi.

Amikor észrevettem hogy nem franko valami akkor szinte egyáltalán nem fordult el, most meg a leírt pozíciókba elfordul, ja és ha oldalt van és kinyomom az auto forgatást akkor egyszerre odafordul.

Tehát oldalra elfordul de ha onnan fordítom állóba csak bizonyos pózokba.

Olvastam hogy töltsek le olyan játékot hogy csilagképeket lehet vizsgálni(google sky map) játékot hogy teszteljhesse az ember jó e a giroszkóp ott forgott a kép és a szöveg is.

Azt os olvastam frissitsem a szoftver de hogy kell ha éppen nincs frissités.

És a gms line-nél vettem a telefont a neteakkor ezt megjavitják ha van rá még garancia? mert a g2nek nem lehet leszedni a hátulkát.

Bocsi hogy rgybeírtam mindent de sietek.

Köszi a válaszokat



2014. jún. 16. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismételd meg, lehetőleg magyarul.
2014. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!