Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPHONE 4S vagy valamilyen...

IPHONE 4S vagy valamilyen másik készülék?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a Samsung galaxy s3 minimet egy iphone 4s készülékre. Nem volt még soha iphone készülékem ezért szeretném megtudni h megéri e lecserélni illetve ha van szerintetek jobb készülék akkor milyet vegyek? A mostanit már nagyon lehasználtam lassú és az első kamerája borzasztó. :/ viszont az iphone 4s nek is ha jól tudom vga kamerája van az előlapon. Tapasztalatok a telefonnal kapcsolatban? Köszönöm a válaszokat előre!

#telefon #iPhone #iPhone 4S #samsung galaxy s3mini
2014. jún. 17. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
4s-t szerintem már nem érdemes venni.
2014. jún. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a 4s mindenképpen komoly előrelépés lesz az s3 után

nyugodtan cseréld le, nem fogod megbánni

gyors, stabil és a 8as ios is támogatott lesz rajta

a kamerája jobb képeket csinál mint az s3

2014. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az S3 mini nek ugyan olyan elolapi kameraja van , mint az iphone 4s nek . a 8gb iphone 4s aran kapsz Galaxy S3 LTE ami jobb ... Az S3 az iphone 5.5c szintjen van ... csak olcsobb
2014. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és meglátásokat.! :) s3 minimet rendes s3-ra semmi fele képen nem akarom lecserelni nem látom értelmét szintr ugyanolyanra lecserelni.:) nagyon gonsolkodok az s4-en nekem nagyon tetszik.! De a kamerája miatt aggodok félek h nem csinál szebb képet az első kamerája de bízok benne h mégis. Szép képeket csinál egyébként? :)
2014. jún. 17. 13:34
 5/8 anonim válasza:

Én most vettem iPhone 4S-et és nem válnék meg tőle semmi szín alatt! :)

szerintem jó választás.

Semmivel sem rosszabb, mint az Alma 5...

szerintem megéri. a droid után pedig igazi felüdülés lesz.... :)

2014. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.! :)
2014. jún. 17. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan cseréld 4s re.
2014. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is cseréld 4S-re.
2014. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!