Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone frissítés Lumia...

Anada1994 kérdése:

Windows Phone frissítés Lumia 625re?

Figyelt kérdés
sziasztok! azoknak a segítségét kérném főleg, akik nokia lumia 625ös készüléket használnak: elérhető már és nektek megjött már rá a Windows Phone 8.1es frissítés? Köszi :)

2014. jún. 17. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
senkinek sem elérhető még. a fejlesztői változatot tudod letölteni csak. erről meg több helyen is van részletes, akár magyar leírás, miképp tudod elérni.
2014. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hivatalos, Lumia 625-re (és a többi típusra) optimalizált változat még nem jött ki, majd csak a nyár folyamán fogják elkezdeni kiszórni a frissítést. Jelenleg a fejlesztői változatot lehet feltepeíteni pár lépésben a "türelmetleneknek".
2014. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ mindkettőtöknek :)
2014. jún. 17. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Én aznap felraktam a fejlesztőit amint kijött, nem bántam meg. Picit gyorsabban merül, és néha akad, de az újítások kárpótolnak. Remélem ha kijön a rendes(ciánnal) akkor nem fog akadni
2014. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaz én Lumia 520-at használok

Senkinek sem jött még ki hivatalosan.

Én is felraktam az első nap a PfD verziót, néha előfordulnak akadások, de szerintem is megér ennyi "hibát". Amit remélem hogy javítanak a szolgáltatónál, hogy ha magyar nyelven van a telefon, nem működik a Cortana.

2014. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magyarul nincs Cortana, ez nem is fog változni egy darabig, a Microsofttól függ, mikor lesz.
2014. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De akinek független én úgy tudom, hogy ha magyar nyelvre van állítva a telefon, a Cortana működik angolul!
2014. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam a 'magyar' Cortanat, csak a régi hangasszisztens(amit Windows gombbal lehetett megnyitni), Cortana stílusában
2014. jún. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!