Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Online telefonrendelés?...

Aryl kérdése:

Online telefonrendelés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mivel olyan telefon után vágyakozom, amit a kedves itthoni szolgáltatók már nem forgalmaznak, így online vásárlásra kényszerültem. Azonban nem igazán vagyok tisztában azzal, hogy melyek a legmegbízhatóbb helyek, hol érdemes?

Találtam 2 potenciális oldalt; ujgsm.hu és emag.hu

Az ujgsm-en az 1 év AS garancia nem tudom mit takar, egyébként rendben lenne. Illetve... amit még nem tudok; jár a telefonnal bármilyen tartozék? Elsősorban akkumulátor töltőre és USB csatlakoztatóra gondolok.


Aki esetleg tudna nekem olyan megbízható oldalt ajánlani, ami árusít BlackBerry Z10-es típusú készüléket, azt előre megköszönöm. A hangsúly nálam a garancián lenne, illetve, hogy minden nemű gyári tartozék a dobozban legyen.



2014. jún. 17. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Emagnal 2 ev a garancia. Tartozekokrol nem lattam infot, de esetleg rakerdezhetsz az oldalon.
2014. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azt nem tudom még, hogy az eMAG-nál mennyi időn belül szállítják ki a telefont. Tudom, hogy ingyenesen kiviszik, de mikorra?

2014. jún. 17. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!