Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei y300-nál miért kavarodn...

Huawei y300-nál miért kavarodnak össze az appok ikonjai miután kihúzom usb-ből?

Figyelt kérdés

ha csatlakoztatom gépre és aztán kihúzom (akár úgy hogy eltávolítom, akár csak úgy, hogy simán kihúzom) akkor csomó idő kell neki hogy felismerje hogy mi van a memóriakártyán, van hogy újra is kell indítani mert egyszerűen nem érzékeli.

Ilyenkor elég sokszor előfordul az, hogy a memóriakártyán lévő appokat szétdobálja. Alapból mappákba vannak téve pl. a játékok, de ilyenkor kivesz mindent és a legvégére dobja őket.

16 gigás kingston kari van benne, ettől eltekintve teljesen jól megy.

ez az android hülyesége, a huawei y300-é, a memkártyáé, vagy ez hiba és vigyem vissza garanciában?


2014. jún. 17. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. y300-asom van, de szintén ha kihúzom az USB kábelt percekig írja hogy az sD kártya ellenőrzése folyamatban. Nekem sokáig nem találja a képeket, zenéket meg. Szerintem magának a telefonnak a hülyesége ez. Január óta van meg a teló és nem olyan régen kezdett így vacakolni
2014. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Neuhauser László ***** válasza:

Sorrend:

-SD kártya

-Telefon

-Android device (ha van)


Ebben a sorrendben távolítsd el, így nálam nem szokott gond lenni.

Illetve ha csak kevés fájllal dolgozol, ajánlom a wifi ftp appot

2014. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!