Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldön vásárolt okostelefon...

Külföldön vásárolt okostelefonra magyar nyelv?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Németországból fogok néhány napon belül egy okostelefont venni, az érdekelne, lehetséges-e magyar nyelvet varázsolni rá? Tudom hogy a régi hagyományos mobiloknál alapértelmezett volt a magyar, és a beállításoknál csak átállítottad rá és kész, de úgy tudom hogy az okostelóknál már máshogy működik. Rá kell telepíteni talán, vagy nem is tudom. Hogy oldható ez meg?

2014. jún. 18. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek és itt vettem a telóm és volt benne magyar nyelv. Nem kellett semmit semletölteni. Csak beállítani.
2014. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, hogy megnézed telepítették-e gyárilag a magyart...ezt a boltban megmondják.


Egyébként gyárilag általában húsz-harminc nyelv van telepítve...vagy több(a jobb telókon)

2014. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!