Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung...

Mit gondoltok a Samsung Galaxy s4 miniről?

Figyelt kérdés
A "tulajdonságaira" is kíváncsi vagyok, milyen a kamerája, körülbelül hány évig bírja stb.
2014. jún. 18. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
mint bármelyik okos teloval ne nagyon tervezz 3 évnél túl vele...
2014. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
annyiert kapsz s3 lte ami jobb ...
2014. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
S4 mini telefonom van már egy pár hónapja. Mielőtt megvettem utánanéztem miket tud és hogyan. Kamerája 8 MP, szép képeket csinál és a videó is kiváló. Előttem lévő válaszolóhoz kapcsolatosan pedig annyit, hogy igen, egy árban van az S3 az S4 minivel..DE ha nem akarsz egy féltéglát gyömöszölni a zsebedbe (túl nagy, normál zsebbe nem fér el) akkor S4 mini. Hardvere elég komoly, lehet vele pörgetni a komolyabb játékokat, alkalmazásokat is. A telefon gyors, nem akad, gördülékenyen fut rajta minden. Az meg, hogy androidod telefon 2-3 év..hát attól függ, milyen megpróbáltatásoknak teszed ki a mobilt. Samsung-gal azért ritkán van "elromlott, vegyél másikat" probléma..sőt még nem is halottam senkitől ilyenről. Egy szó mint száz, kicsit drága, de én azt mondom megéri, mert tényleg tudja amit a "nagyok".
2014. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!