Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E1 esetén hogyan...

Sony Xperia E1 esetén hogyan lehet képernyőfotót (screenshot-ot) csinálni és miért nincs szemben kamerája?

Figyelt kérdés
Most vettem és néhány dolog szúrja a szemem... azt hittem, többet tud.

2014. jún. 18. 16:30
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
76%

1. [bekapcsoló gomb] és [hangerő le] gomb egyszerre történő lenyomásával. Egy kicsit előbb kezdd a bekapcs gombot.

2. Kispórolták belőle, 1ez mégis csak egy belépőszintű telefon'. Nem mintha 200 forintnál drágább lenne a beépítése.

2014. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy lehet beépíteni olyan kamerát? :o
2014. jún. 18. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Utólag sehogy.

A gyártó tudta volna belerakni még mielőtt kiadta a telefont.

2014. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beállítások/Gombok/Kikapcsoló menü. Ha szerencséd van, lesznek ilyen menüpontok, itt be tudod kapcsolni, hogy legyen a kikapcsoló menüben képernyőkészítés lehetőség.

Két nagy különbség van az én és mások műszaki cikk vásárlási szokásai között:

Én többnyire tudom, hogy mit tud, mit nem, milyen hátrányai, hibái vannak annak, amit meg akarok venni. Sokan mások csak hiszik, hogy tudja, egyátalán nem néznek utána, csak bemennek és leveszik a polcról a legelső jó árú terméket. Ha előjön egy hiba, rögtön tudom hová kell nyúlni. Ha másoknál előjön egy hiba, jönnek ide és kérdezik mit csináljanak. (Sajnálom, de ez a sokadik kérdés után már kikívánkozott belőlem.)

2014. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kijavítanám az előttem hozászólókat, 4.2.2-es androidot használok, és ott ha hosszan nyomom a kikapcs gombot a lehetőségek között ott van pontosan így, hogy "képernyőfelvétel készítése", azzal csináltam én is a válaszom előtt a képet, ugyanis akkor fedeztem fel :D
2015. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!