Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefont válasszam?

Melyik okostelefont válasszam?

Figyelt kérdés

Találtam 4db telót ami tetszik és az árba is beleférne csak nem tudom eldönteni melyiket vegyem meg,szerintetek???


[link]



2014. jún. 18. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
írd le melyik az a 4 mert a linken nincs semmi róluk :)
2014. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A link rossz sorry :/

Itt vannak a telefonok:


[link]


[link]


[link]


A 4. telefon már nem tudom melyik volt :) de ez a három is elég.

2014. jún. 18. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Lumia 520, manapaság nagyon fontos a support is az okostelefonoknál, és noname telefonoknál ez kérdőjeles...
2014. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a lumia 520. Jó az ára,m megbízható, gyors, és ahogy az előttem szóló mondta supporr fontos és itt biztos van nem úgy mint a noname telóknál
2014. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából a nokia nem is jön be annyira,se vaku ,se semm,még a processzor és a RAM is rosszabb a másik kettőhöz képest.Én személy szerint az Overmax Expi-re gondoltam,egész jónak tűnik 4x1,2Ghz 1Gb RAM dual sim,szóval lehet ez marad,többi kettő nem is érdekel :)
2014. jún. 20. 22:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Más rendszer más igényekkel, a Windows Phone-nak tökéletesen megfelel 512 MB RAM is, mivel nagyon jól van optimalizálva. Ha szeretnél vakut és lelőlapi kamerát, akkor egy árkategóriával feljebb kell nézelődni, Lumia 620/625.
2014. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az utolsó kettő közül akkor inkább az EXPI
2014. jún. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!