Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Ha S3 on 4.3 szoftver...

Smokydrift kérdése:

FONTOS! Ha S3 on 4.3 szoftver van rajta ami eredeti akkor vissza lehet rakni ODIN nal a 4.1.2. -t?

Figyelt kérdés
azt olvastam hogy ha eredeti 4.3 van a telomon akkor nem lehet viszzarakni .... és az a nagy baj h gyorsan merul a telom:( pls help

2014. jún. 19. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Gond nélkül lehet.
2014. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, vissza lehet rakni, csak 1 dologra figyelj. Miután downgradelted nem fog elindulni a teló, nem tölt be a samsung logó után. Be kell menj a recoverybe és nyomnod kell egy factory resetet és egy chache törlést. Ha nem tudod, akkor küldj egy üzenetet és leírom bővebben.
2014. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kosz neztem tuorialokat rola es valami hulye aztmondta h nem lehet és én meg nemvoltam bizti benne:)))ezert kerdeztem koszi mar minden jo:D
2014. jún. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!