Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok nekem mondani androidos...

Tudtok nekem mondani androidos okostelóra jó alkalmazásokat, játékokat, amikkel el lehet ütni az időt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze :) bár, leírhattad volna, hogy milyen telefonod van, mert nem tudom így melyiket viszi majd, meg azt is, hogy csak ingyenesek, vagy fizetősek is, na m1.

Youtube, Facebook, MX player(filmeknek), skype, böngészők. na most játékok :D Fruit Ninja, Asphalt 8, Dead Space, Temple Run 2, Riptide GP 1-2, Dungeon Hunter 4, Talking Tom, Candy Crush, Minecraft, Perfect Piano, Grand Theft Auto 3, Vice city, San Andreas. Ennyi :P

2014. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,amúgy s3 mini-re kell
2014. jún. 19. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor menni fognak :)
2014. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 menta34 ***** válasza:

Talking Tom? :)


Szerintem tedd fel a Tinder-t, azzal sokat lehet szórakozni:)

2014. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!