Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 i9500/i9505?...

Samsung Galaxy S4 i9500/i9505? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Ha i9500,akk az miért jobb?Vagy i9505 jobban megéri?Mi a különbség a 2 telefon között?

Most lehet,h ezért leszólnak,h nem tudom,de szeretnék ilyet kapni a szülinapomra és anyám nem tudja,h melyiket kéne venni...melyik a jobb?Tudna valaki segíteni?

Köszi.....



2014. jún. 19. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Az i9505 az európai forgalmazásra szánt modell, az i9500-et pedig főleg Ázsiában forgalmazzák hivatalosan.


Elméletileg az ázsiai, azaz i9500 valamivel jobb (chipset: Exynos 5 Octa 5410, processzor: Quad-core 1.6 GHz Cortex-A15, GPU: PowerVR SGX 544MP3), nyolcmagos a processzora az európai négymagossal szemben (chipset: Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600, processzor: Quad-core 1.9 GHz Krait 300, GPU: Adreno 320), a gyakorlatban viszont körülbelül megegyezik a teljesítményük.


Nekem Németországból van egy i9505, de magánimportból, GSM-szaküzletek beszerzései révén Magyarországon is kapható mindkét verzió.


Gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy melyiket veszi meg édesanyád, fontosabb szempont az, hogy lehetőleg legyen rá hivatalos garancia, szervizháttér, tehát lehetőleg Samsung szaküzletben vagy szolgáltatótól vásároljatok (és ez esetben majdnem biztos is, hogy i9505-öt kaptok).

2014. jún. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó köszi...így most értem:)))
2014. jún. 20. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!