Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Smart 4 Mini szerinted?

Vodafone Smart 4 Mini szerinted?

Figyelt kérdés
Következőkre használnám : Telefonálás, SMS, ébresztés, emlékeztetők, néha valami játék időt elütni(Bejeweled, Jewels Star, Jewel Quest ilyesmik semmi komolyabb). Meg van ingyen net akkor egy kis fb, e-mail ilyesmi. De mivel 512 MB RAM van benne mindenki azt mondja ne vegyem meg, mert használhatatlan lesz stb... Mit gondoltok ? 20 +/- 1-2 ezer a határ és ezért gondoltam erre.

2014. jún. 20. 11:00
 1/1 anonim válasza:
Tényleg nem éri meg 512mb rammal MA okostelefont venni hidd el:) A mai weboldalakhoz alkalmazásokhoz kevés lesz. Viszont árát tekintve megéri.. Ha nem töltesz le rá sok alkalmazást és a fbot böngészőböl használod akkor szerintem megfelelő... Habár nekem már volt ilyen Vodafone által árult Vodafone néven futó telefonom és ezek elég gyengék.. már többet értem volna egy alsó kategóriás samsunggal.
2014. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!