Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet kapni egy jó minőség...

Hol lehet kapni egy jó minőségű micro usb kábelt?

Figyelt kérdés
Egy év alatt 2 kábelem ment tönkre az egyiket a telefonhoz adták, elég gyorsan felöltődött csak később kontakthibás lett nem mindig érzékelte, amikor bedugom, sajnos ezt mérgemből szétszakítottam pedig lehetett volna használni is. A másikat vodafone-nál vettem, azzal meg az a baj, hogy lassabban töltött, mint a másik és később ez is kontakt hibás lett. Most meg, ha érzékeli, hogy bevan dugva a töltő néha nem is tölt vagy rohadt lassan halad. Hol érdemes venni ilyen kábelt? Vodafonenál szerintem nem veszek többet.
2014. jún. 20. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a MM-ben(mediamarkt)vettünk 1990ért.Arany végű,gyorsabb mint az ezüsz:) Nagyon jó és massziv:)
2014. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 b95 ***** válasza:

#1: Na most ez nettó baromság.

Nem a kábel anyaga határozza meg az átviteli sebességet, hanem az USB verziója.

Az aranynak kisebb az ellenállása, de ez csak annyit jelent, hogy több áram halad át rajta azonos feszültség mellett.

2014. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!