Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom?

Miért csinálja ezt a telefonom?

Figyelt kérdés
Eddig semmi baj nem volt,de mostanában elkezdett véletlenszerűen ki-be kapcsolgatni.Mi lehet a gond? SE Xperia mini-ről van szó.

2014. jún. 20. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert szar. Vegyel iPhonet.
2014. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha adsz 200ezer ft-ot,akkor majd veszek...csak nem ijfonet
2014. jún. 20. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
nem muszáj pont iPhone-t, de tény...nekem is volt ilyenem sajnos(mármint ki-be kapcsolgatós xperia-m).
2014. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szolgáltatófüggő teló? véletlenül nem t-mobilos?
2014. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen,t-mobilos.Akkor már nem jó?
2014. jún. 21. 18:07
 6/10 anonim ***** válasza:
gondoltam...figyelj, nekem is minim volt semmi baja míg 1-2 hónapja egyszerre csak nem ismerte fel a simkártyám, mindig újraindult folyamatosan. az a fura hogy külön a telefon is működik más simmel és a kártya is jó bármilyen más telefonba. körülnéztem fórumokon és többeknél előjött ugyanez a hiba vagy a véletlenszerűen ki-be kapcsolgatós és mindenkinek mostanában, mindenkinek t-mobilos... nem tudom mi lehet ez de ennyi embernél már nem lehet véletlen lehet eladás előtt ezeket már megbabrálták hogy évekkel később ezeket produkálja ezzel ösztönözve az új teló vásárlását
2014. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem igazad van,ez nem lehet véletlen egybeesés,remélem történik majd valami.Ment a pont!! :D
2014. jún. 22. 12:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsi,te hogyan szabadultál meg tőle?:D
2014. jún. 22. 13:03
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom a telefontól gondoltad a megszabadulást vagy a problémától nekem sajnos előbbitől kellett, kéz alatt eladtam épp találtam rá egy ismerőst (nála tökéletesen működik más simkártyával persze ) mert a helyi gsm boltokban már le sem vették ez már nekik túl régi. apróhirdetési portálokon érdemes megpróbálni esetleg. a problémára nem tudok megoldást sajna. volt akinek megoldódott attól hogy beletette azt az sd kártyát ami legelőször volt benne attól megjavult nála de én próbáltam bármit, semmi.
2014. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi!:D
2014. jún. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!