Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Galaxy...

Mi a véleményetek a Galaxy S4-ről?

Figyelt kérdés

Tulajdonságok érdekelnének pl.lefagy?

Vagy lassú?Megéri megvenni?

Köszi:D



2014. jún. 20. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Hat van h lefagy, akkut eddig 2x kellett kivennem.


Az elmult fel evben volt egy honap, amikor eleg gyakran ki-bekapcsolgatta magat.


Meg olyan is van, h hivnak, es keptelen vagy felkapcsoltatni vele a kijelzot, h felvehesd.


Ill. mostanaban szorakozik azzal, h nem reagal az erintesemre.


Az utobbi ket hibajat azota csinalja, miota atesett a kotelezo frissitesen.


Sot, ketszer volt olyan, h nem hallottam a masikat a telefonban.

2014. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi....de sztem meg fogom venni,mert az ismerőseim jókat mondtak róla,Neked milyen színbe van?:D
2014. jún. 21. 17:56
 3/10 anonim válasza:
En 1hete vettem es imadom nekem egyszer se fagyott le visz minden appot gyonyuru a kijelzoje csak egy hibaja van nincs benne eloretelpitett gps app es nekem fontos lett volna
2014. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2014. jún. 23. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem feherben van :)

Amugy az elso hetekben, elso honapban nekem sem volt vele SEMMI problemam. De nekem mar fel eve meg van :)

2014. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
van benne gps. az a neve h navigatie. es egy ilyen kek nyil. de a google maps navigatioja is szuper! az terbeli.
2014. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))))
2014. júl. 1. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
jobb a G2:)
2014. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy ideje megvan és még sose szarakodott pedig gta san andreas-t is rátettem és tökéletesen viszi. Be se lassul semmi.
2014. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
K ö sz i:)
2014. aug. 16. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!