Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letöltöttem egy fizetős...

Ha letöltöttem egy fizetős alkalmazást wifivel és nem azzal az e-mail címemmel regisztráltam ami meg van adva a Play Áruházban, akkor is a telefonszámlámat terhelik az összeggel?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 20. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nincs ahhoz az e-mailhez rendelve bankkártya, akkor gondolom...
2014. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem zavaros a kérdés de telefonszámlát nem terhelnek..
2014. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha fizetős alkalmazást töltesz le azt hol fizeted ki? A telefonszámla lesz tőle több, nem?
2014. jún. 20. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem... amikor fizetős alkalmazásra ráböksz akkor felugrik egy google walvet nevezetű oldal, ahol bankkártya számod meg kell adni, meg egyébb adatokat, és akkor a kártyád terhelik meg... másképp nem is tudsz fizetős alkalmazást vásárolni..
2014. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*google wallet
2014. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És akkor is ez a helyzet, ha letöltök egy alkalmazást ami ingyenes, de van egy "kiegészítése" ami már fizetős (amihez nem kell külön alkalmazást letölteni)?
2014. jún. 21. 01:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát általában a fizetős része külön applikáció szokott lenni, vagy egy úgynevezett unlocker ami kinyitja az adott alkalmazás zárolt funkciót, de azt is csak így tudod kifizetni ahogy mondtam.. telefonos számlád nem lesz terhelve sehogysem..
2014. jún. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!