Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen mobil...

Kisvuk29 kérdése:

Szerintetek milyen mobil lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Igazából egy 4,3-4,5 vagy egy picit nagyobb kijelzős kéne olyan hardverrel ami egy darabig nem hagy cserben ha unalmamban keresek valami játékot playen, de mégis ha kell nap végén még van az akksiban szufla.

Igazából a suliba ingázásánál és vissza jól jönne ha lehetne egy jó agybadugós fülesen zenét hallgatni vagy néha játszani.

Netezni mivel feltöltős vagyok 3G-nél nem kell több és ne legyen túl drága.

Eredetileg az Xperia ZR-t néztem volna ki, de az GSMben 81 ilyen áron a Huawei is jókat kínál.

A vízállóság az amiről ha nagyon muszáj inkább lemondok ha tudtok egy jó modellt ajánlani :D


2014. jún. 20. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Moto G.

4,5"-es, gyönyörű kijelző, hardver nem csúcskategóriás, de mindennel megbírkózik, a szoftver teljesítménye pedig elképzelhetetlenül jó, még a jóval drágább telefonok is megirigyelhetnék.

Ezen kívül nagyon gyors frissítéseket is kap, 4.4.3-at egyidőben kapta meg a Nexusokkal, ez nem is csoda mondjuk, hisz szinte stock Android van rajta (a jó teljesítményt is ennek köszönheti).

Mindezek mellé az aksija nagyon jól bírja, 5 óra screen-on-time nem akadály, de 6-8 órát is ki lehet hozni belőle, attól függ mire használod.


50k-ért nincs nála jobb telefon, ez nem kérdéses.

Ha kevés a 8 giga (amiből csak 5,5 használható) akkor érdemes vagy a 16 gigásra beruházni (+10 ezer), vagy megvenni az újabb kiadását, amibe van microSD slot, és még 4G is (itthon még nem forgalmazzák, de kb az is +10k).

2014. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek #1-gyel, ha üzemidő számít, akkor Moto G-t érdemes megnézned. Viszont Magyarországon hivatalosan nem forgalmazzák, amit GSM-eknél látni, az mind szürkeimport, bolti garanciával. Én alighanem Expansystól rendelném (igazából egy Moto E-n gondolkozom másodlagos telefonnak).
2014. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Néztem én is csak zavar, hogy nem csak nem forgalmazzák, de hazai képviselet sincs így még kérdéssel sem lehet hozzájuk fordulni.

Ez az egy ami elterelt a 2 említett gyártó felé

De mivel csak nyár vége fele tervezem a vásárt (kivéve ha a mini pro hamarabb meghal) ezért van időm melózni, mert a jogsi is fontos lenne ha esetleg lekésem a buszt akkor nem a zenehallgatás zavarna a legjobban :D

2014. jún. 20. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!