Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire komoly a baja a...

LoLmAnUsH kérdése:

Mennyire komoly a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Egy Samsung Galaxy Ace-et vettem,fürdés közben filmet néztem rajta (mert miért ne? :D) és ahogy a kád szélére kiraktam belecsúszott a vízbe.Azonnal kiszedtem itt még szerintem nem is volt olyan komoly a baj.Utána mivel úgy hallottam ki kell szárítani rá tettem a radiátorra (tél volt) és eléggé meleg volt.Aztán vártam 1-2 órát és mentem hogy levegyem.A képernyőjén volt egy feketébb folt mintha vizes lett volna.Most már nem tettem vissza a radiátorra.Amikor másnap bekapcsoltam akkor volt bekapcsolási hang de az után semmi kép,próbáltam a hangerőszabályzót nyomkodni fel-le hátha ad hangot (ugye az androidos telóknál kellene) de nem adott semmilyen hangot.Valaki legyen szíves leírni legalább hogy körülbelül mekkora a baj,mi romolhatott el? (mint pl.képernyő,vagy a lap)

2014. jún. 20. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
A tesómé is vízbe esett, 1 hétig még működött,utána teljesen tönkrement.
2014. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!