Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem ismeri fel a ZTE...

Miert nem ismeri fel a ZTE Gradn IN telefont USB-n a gép?

Figyelt kérdés

Sziasztok. AZ történt nemrégiben, hogy az én asztali PC-men (win7) volt egy fájl, amit az említett telefonra kellett volna rárakni (egyébként apukám telefonja), viszont még nem volt csatlakoztatva ehhez a géphez. Nos a gép nem ismerte fel, ismeretlen eszközt írt ki, pedig egy csomó drivert kipróbáltam. Eddig apukám laptopjával teljesen jól ment, felismerte, Sajátgépben ott volt. Azóta viszont, hogy az én gépemhez is csatlakoztatva lett, a laptop sem ismeri fel. Mi lehet a gond?

Előre is köszi a segítséget, fontos lenne, úgyh minden ötletet szívesen fogadok :)



2014. jún. 21. 08:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!