Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon rosszul oldottam...

A telefonomon rosszul oldottam fel a mintát, és most email címet és jelszót kér. Hiába írom be semmi. Valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy a Huawei Ascend Y300-as telefonomon (alap rom van rajta, nincs root, se bootloaderfelnyitás) csináltam ilyen biztonsági mintát, és rosszul rajzoltam fel és most csak google email címet és jelszót kér. Megadom a emailom és a jelszavam, rámegyek hogy bejelentkezés és semmi nem történik. Kiírja hogy hibás jelszó.. Mikor vagy 100x újrapróbáltam de semmi. Biztos vagyok benne hogy az a emailom és a jelszavam. 100%. De miért csinálja ezt? Nem akarom újrarakni.. Valaki tudna ötletet adni?

2014. jún. 21. 17:14
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Persze. Ha jó a jelszó, akkor elfogadja... Belépsz a gépen gmailbe, és feloldod onnan. Ha nem megy, elviszed a szolgáltatóhoz, és megoldják.
2014. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyanítom nem vagy online a telefonnal. Vagy nem az a jelszó. Ezt nem fogod megoldani visszaállítás nélkül.
2014. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert aktiv net kapcsolat kell, hogy letudja ellenőrizni a jelszót... hard reset a megoldas, de elveszik minden a telefonrol
2014. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. kommentelő: Hogyan tudom elérni gépi gmail-ból a telefonomat, amit írtál?
2014. jún. 21. 18:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Ajj:S Valami más ötlet? De a Hard Reset se megy, próbáltam h POWER gomb + hangosítás. Erre nem csinált semmit a boot logónál. Utána megpróbáltam hogy POWER gomb + lehalkítás és ott se csinált semmit. Utána próbáltam a POWER gomb + mindkettő hangszabályozó gomb , és erre egy rózsaszín képet ad ki.. most kajak nincs recovery a telefonon? gratulálok t-mobile szervíz..
2014. jún. 21. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:

recovery elérese y300nál:

vedd ki az aksit 5 másodpercre, majd rakd vissza,majd hangerő fel (+) gomb nyomva tartása mellett kapcsold be a készüléket. Így juthatunk recovery módba

2014. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként meg millió 1 oldal van ahol levan írva, hogy kell elérni a recoveryt ennél a telefonnál!
2014. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!