Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azok akik állandóan szidják a...

Azok akik állandóan szidják a kínai mobilokat, volt nekik egyáltalán olyan példány a kezükbe amit épp szidnak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:

nem hiszem . Vagy maximum valami 60 dolláros "telefon:D"

Nekem kínai van,és nem dicsekvésből,de mindenki hűledezik mikor a kezébe veszi,annyira kényelmes,gyors ,a kijelző pazar . Van ennél jobb biztosan,de ebben az árkategóriában brand telefon nem igazán.

2014. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tudtok belinkelni ilyen telefont? :)
2014. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek rossz tapasztalataim a kínai mobilokkal, de ezt azért oltasd el!


[link]

2014. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen mobilod van?
2014. jún. 21. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem inew v3 van második .Most youtubehoz lusta vagyok.

De vannak abszolút felsőkategóriás kínai mobilok is,amikre még az "olcsó,tehát szar" teóriát sem lehet ráhúzni,pl xiaomi MI3

2014. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi így a jó!


[link]

2014. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez klón telefonokról szól , nem másolatot kell venni. De az,hogy valami kínai még nem jelenti hogy klón.
2014. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olcsó húsnak híg a leve. Igaz a mondás, de sok olyan gyártó van amelyik itthon nem forgalmaz telefont, xiaomi, oppo, oneplus ezek mind felsőkategóriát gyártanak kitűnő áron.

Mi3at rendeltem most várom, hogy megjöjjön. Itthon is lehet kapni, de ugyanúgy Kínából jön és gariztatni is oda kell küldeni. És ezért fizetnék itthon 30e-rel többet. Amit veszek az is tartalmazza az adókat csak nem itthon hanem az EUban.


Viszont rengeteg a gagyi fos telefon, a legtöbb usernek fogalma sincs, hogy hangzatos megapixel, MHz, processzormag számok sok esetben csak parasztvakítás.

2014. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért klónból is van durva, pl samsung galaxy s5-ből vannak olyanok amik gyorsabbak mint az eredeti, csak épp fele annyiba (se) kerülnek
2014. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!