Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb?

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Lg g2 vagy samsung galaxy note 3?

#telefon #Samsung #LG #LG G2 #samsuung note 3
2014. jún. 22. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább Oppo Find 7
2014. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
SG Note 3.
2014. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Note 3
2014. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezen vaciláltam 3 hónapja.A media marktban mind a kettő ki volt rakva így ki tudtam próbálni.Végül azért választottam a note 3-at mert 32 gigás háttértárral rendelkezik ami még bővíthető sd-kártyával.Az lg g2 nem bővíthető és csak 16 gigás belső memóriája van(a magyarországon hivatalosan forgalmazott gyári garanciás változat mert van ugyan 32 gigás g2 is de azt nem forgalmazzák csak szürkeimportost lehet beszerezni belőle amire csak az 1 éves bolti gari van).Szebb a kijelzője a g2-nek szerintem és a note 3 világosban nagyon szép képeket csinál de sötétben(vakuval)már nem annyira.Most 20 giga zene,fotók,videók,alkalmazások vannak a telómon ami a g2-re már rá sem fért volna.Ezért jobb választás.
2014. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!