Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kitörlődött az összes névjegy...

Kitörlődött az összes névjegy és jegyzet a telefonomból. Miért? Hogyan lehet visszaállítani? (iPhone 4s)

Figyelt kérdés
Mostanában csodálkoztam, hogy ennyi nyilvános szám hív... Mivel máskor is hívott már nyilvános számról olyan ember aki éppen valami kérdőívet töltetne ki velem, vagy esetleg arra buzdít, hogy menjek el tüntetésekre(...stb.) nem foglalkoztam ezekkel és kinyomtam. Egyszer az egyiket felvettem és azt hallom, hogy az egyik ismerősöm szól bele, akinek benne kell legyen a névjegyzékemben a neve, de nem írt ki nevet csak számot. Rögtön a beszélgetés után megnézem a kontaktokat és nincs ott semmilyen név, csak egy szöveg: "Nincs kontakt." Már újraindítottam a készüléket, de semmi. Mi miatt lehet? Hogy lehet visszaállítani a névjegyeket? (A jegyzet nem annyira fontos, de a névjegy az eléggé.)

2014. jún. 22. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs mentés akkor sehogyan sem lehet visszaállítani. Nekem Android rendszerű telefonom van, de ez mindnenhol igaz, ha nincs mentés, nem tudsz mit tenni.
2014. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

beállítások - mail kontaktok naptárak - sim kontaktok importálása

ez beolvassa ami a kártyán van


beállítások - icloud

ez letölti a kontaktjaid ha volt belőle mentésed

2014. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
legjobb a gmail mentés
2014. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!