Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S vagy Lumia 925?

IPhone 5S vagy Lumia 925?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok, egy iPhone 4S-ről váltanék. Az iPhone-ban erősebb SoC van, és nagyon tetszenek az olyan pluszok mint az ujjlenyomat olvasó.

Másfelől viszont megtetszett a Windows Phone, főleg a 8.1, szerintem marha jóra sikeredett. Lumia 930-on is gondolkoztam aminek a hardvere felveszi a versenyt az iPhone-éval, de az 5' kijelző már nagyon nagy nekem. Tudom, tudom, nem a SoC a legfontosabb, de két remekül optimalizált rendszerről van szó, szóval szerintem nyugodtan bele lehet keverni a kérdésbe a hardvert.

Ti melyiket vennétek?

Ha lehet, indokoljátok is meg kérlek!

Előre is köszönöm!



2014. jún. 22. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
ha megtetszett a wp akkor azt vegyél, ezen nem lehet vitatkozni
2014. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül még mindig szeretem az iOS-t és nem vagyok biztos a WP-ben.
2014. jún. 22. 19:24
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

iPhone szerintem.


Nem tudom, nekem az a csempés felület a WP telefonoknál annyira butának tűnik. Én nem tudnám megszokni.

2014. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én pont hogy okos megoldásnak találom a csempés megoldást, mivel információgazdag, személyreszabható, átlátható.


930 és 925 között minimális a méretbeli különbség, mivel 930-nál sokkal kisebb a káva, ezáltal nem lett sokkal nagyobb a 925-nél. Én a helyedben inkább a 930-at választanám, már csak azért is, mert 5S-nek több szempontból az az igazi vetélytársa, nem a 925 (925-nek inkább a sima 5).


Én alapvetően WP párti vagyok, mert többnyire Microsoft szolgáltatásokat használok (Office, e-mail, felhő, PC-n Windows, tableten RT, stb.), de bármelyiket választod e kettő (három) közül, nem jársz rosszul.

2014. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb ha elmész valamelyik media marktba, vagy valahova ahol ki van állítva és meg tudod fogni, tudod használni egy pár percig, csinálni képeket, böngészni.

Bár azokon még csak 8.0 lesz így az sem ad rendes hatást, de még mindig jobb mint vakon beleugrani.


Nézz szét itt*, hogy megvannak-e a kedvenc alkalmazásaid wp-re, mert az sem túl jó, ha nincs meg valami


* [link]

2014. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Az én véleményem az, hogy az 5S-nél nincs jobb telefon jelenleg. Nekem is ez van, nem lehetnék elégedettebb vele. Nem jársz vele rosszul, ha ezt veszed.


Persze, ha valakinek nem tetszik az iOS, akkor jobb, ha Windows Phonet vesz.

2014. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
30%

Sokan a WP-t szeretik jobban, de szerintem nem jó.

Családon belül volt. Mikor megvette azt hitte de jó telefon(800-volt) de nem.. Vannak dolgok, amik androidba nincsenek, és húú de jó h WP-ba vannak, de aztán rájössz fél év használat után h nem is használtad egyszer se.. A telefont nem tudod szétszedni. Ha lefagy, így jártál..(jó, mondjuk az iphone is ilyen..)

Emellett a mindennapi használatos alkalmazások: youtube,viber,facebook,instagram se olyanok, mint az andoridon vagy iphonen. Sokkal gagyibbak(saját vélemény!) Aki vette családban, ő is megbánta, fél év múlva lecserélte egy androidos telefonra.

Az iphoneról meg nem tudok beszélni, se nekem, se környezetembe élőknek nem volt dolguk ilyennel, de ez nem azt jelenti h nem jó. Én személy szerint 5s-t szeretnék.

2014. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A 800 az előző generációból való, össze sem hasonlítható funkcionalitásban és alkalmazáskínálatban a 8.1-gyel, ami a Lumia 925-ön (fog) fut(ni). Ma már minden alap alkalkalmazás megtalálható UGYANÚGY, mint a többi platformon.
2014. jún. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Én iphone-t választanám,mert az alkalmazások sokkal minőségibben vannak rá megírva, mondom ezt úgy hogy én 920-at használtam asszony meg 520-at. Nem rosszak ,de messze vannak egy almától.
2014. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

"össze sem hasonlítható funkcionalitásban és alkalmazáskínálatban a 8.1-gyel, ami a Lumia 925-ön (fog) fut(ni)"


a wp-sek mind csak álmodoznak hogy mi lesz majd, egyszer, sose

röhej az a telefon meg oprendszer

2014. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!