Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 8-ban hányszorosára...

IOS 8-ban hányszorosára gyorsul a videó/hány másodpercenként készít képet a kamera time lapse módban?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 19:19
 1/6 Zakathol ***** válasza:

Nem valószínű, hogy szoftveresen fogják a videórögzítés sebességét növelni. Marketing szempontból nem éri meg.


A time lapse módot pedig fogod tudni állítani.

2014. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ééértem. Csak azért kérdeztem, mert eddig még nem lehetett, és azon dilemmáztam hogy feltegyem-e. Ha megkérlek kifejtenéd, hogy miért nem éri meg a videórögzítés sebességét növelni?
2014. jún. 22. 21:59
 3/6 Zakathol ***** válasza:

A jelenlegi csúcsmodell, az 5s rendelkezik 120fps-es videófeltévetli lehetőséggel. Ez egy plusz feature ami miatt a vásárló szempontjából értékesebb az 5s.

Ha az apple belerakná a 120fps videórögzítés lehetőségét az iOS8-ba, akkor a jelenlegi összes 4s/5/5c is tudná ezt, így kevésbé lennének a felhasználók rákényszerítve hogy 5s-t vegyenek.

2014. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ezekben nincs meg a kellő hardver a 120 fpsel való rögzítéshez, csupán az 5-ben a 60-hoz. Azt pedig nem fogják beleintegrálni, mert felesleges, majd külső appokhoz adnak ki api-t es majd lehet vele szórakázni.
2014. jún. 22. 22:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem veszekedni akartam, bocs ha annak tűnt, pusztán félreértettük egymást. Én végig a time lapse eken gondolkodtam, míg te, a lassított videót vetted ki a kérdésbôl.
2014. jún. 22. 22:56
 6/6 Zakathol ***** válasza:
Igen, így már világos mit akartál kérdezni :D
2014. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!