Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola CD 930 függetlenítése...

Motorola CD 930 függetlenítése hogyan?

Figyelt kérdés
Régen kölcsönbe kaptam egy Motorola CD 920-as mobilt,megtetszett de nem adták el nekem.(Pedig nem volt rá szükségük.)Azóta vettem egy Motorola CD 930ast és évek óta nincsen kifüggetlenítve.Speciális kódot kér.Az elején a töltő becsatlakoztatása felett VIAG Interkom matrica van.Annyi idő eltelt amióta megvettem a piacon,és olyan jó lenne legalább egyszer használni.Még ha nem is lenne teljesen kifüggetlenítve,csak valamilyen trükkel,elfogadná a magyar szim kártyát elégedett lennék,hogy na pótoltam a veszteséget.Az fájt,annak idején hogy még többet is adtam volna érte mint amennyit ért volna,de mégsem adták el.Mert én rájöttem,hogy van benne diktafon funkció is.Ott hibáztam hogy azt elmondtam.Pedig akkor még nem akartam megvenni.Csak annyit mondtam,hogy jéé ebben van diktafon funkció is.NA mind egy, a lényeg az,hogy tisztában vagyok azzal,hogy régi.De ez egy olyan lelki megnyugvás lenne,ha használhatnám.Ebben szeretném a segítségeteket kérni.

2014. jún. 23. 12:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!