Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg a Samsung...

Melyiket vegyem meg a Samsung Galaxy S4 vagy Sony xperia z1 compact? Kérlek indokold meg a döntésedet.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszod!

2014. jún. 23. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Z1C, kisebb, kompaktabb méret, erősebb hardver, vízállóság, jobb anyaghasználat, nem felesleges, soha nem használt dolgok (szemmel lapozás stb.) a szoftverben, jobb kamera, több üzemidő. Meg természetesen a márkahűség, Samsung telefont soha, Sony azonban elég minőségi.
2014. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Inkább Oppo Find 7.

A Galaxy S5 szintjén van tudásban, de az s4 és Z1 Compact árán van.

2014. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Galaxy S4.

A xperia telefonok többsége rossz minőségű, a képernyőjük besárgulhat.

Az S4-en gyakrabban frissítik az androidot, és olyan anyaggal van bevonva a hátulja, amin nem látszik meg, ha leejted, és ezáltal összekarcolod.

2014. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

első vagyok:


"A xperia telefonok többsége rossz minőségű, a képernyőjük besárgulhat."


Igen, többségének rossz minőségű, a Z1C-ben azonban már kiváló minőségű IPS panel van. A besárgulás meg már 2,5 éve volt, azóta szerinted nem javította a Sony a hibát? (Megjegyzem egyesek hánynak az AMOLED-től, ami az S4-ben van, túlszaturáltak a színek, és pont az AMOLED kijelzők hajlamosak beégni).


"Az S4-en gyakrabban frissítik az androidot"

Mindkettőn 4.4.2 van, hülyeség, hogy gyakrabban frissítik, mert a Samsung pont az a gyártó, aki nagyban leszarja a modellek frissítéseit.


"olyan anyaggal van bevonva a hátulja, amin nem látszik meg, ha leejted, és ezáltal összekarcolod"

Ezt a marhaságot hol olvastad? A Z1C hátlapja full üveg, brutál minőségi érzést kelt. Ha leejted, bármelyik telefon eltörik, ennyi.


A Z1C többi előnyét pedig már részleteztem az első hozzászólásomban, az ott lévő összes dologban jobb, mint az S4...

2014. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"A Z1C hátlapja full üveg, brutál minőségi érzést kelt."


Hát nem. Csak az ázsiai változatnál maradt meg az eredeti elképzelés, nekünk, nekem csak a műanyag maradt, ami karcolódik rendesen (én vettem rá fóliát, elől meg van gyárilag, igaz, ott tényleg üveg van).

2014. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, hogy kielemezted a válaszom, de hidd el nem én találtam ki amit írtam.. Neked a Z1 jön be, nekem meg az S4, mert tudod elég sok közöm van a telefonokhoz..de te biztos okosabb vagy.
2014. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy a Z1C hátlapja csak az ázsiai verzióban maradt üveg. A kialakítás minden terméknél azonos, így minden Z1C hátlapja üvegből van.


Nem vagyok okosabb, mindössze több észérvet tudok felhozni a Z1C mellett. És hidd el, nekem is sok közöm van a telefonokhoz.

2014. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

z1 compact-om van. A hátlap NEM üveg.


GYK: [link]


[link]


[link]

2014. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem értem, én bementem a media market-be, és megnéztem. Ami ott volt kiállítva az üveg hátlapos volt. Ez 100 % . És, mobilarena szerint is üvegből készült a hátlap.

[link]

2014. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nektek hol üveg?

Valamelyik nap volt a kezemben egy, és nem üvegből van.

2014. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!