Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP telefonom nem...

Sony Xperia SP telefonom nem kapcsol be. Egyszer csak lett vele valami este, reggelre kikapcsolt. Próbáltam bekapcsolni, nem sikerült. Viszont ha megnyomom a be/kikapcsológombot akkor a ledlámpa kettőt villan pirosan. (? )

Figyelt kérdés
Ja és nemrég vettem.

2014. jún. 23. 20:10
 1/7 A kérdező kommentje:
A legfontosabb: Mit csináljak?
2014. jún. 23. 20:12
 2/7 bp1985 ***** válasza:
Vidd el szervizbe.
2014. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlságosan lemerült az aksi. Néha meghülyül az android rendszer, és töltés helyett merít. Szedd kiaz aksit és bikázd be. Többiben nem segítek, ugyanis én se tudom hogy kell kiszedni (gondolom csavarhúzó). Prioritás ha nincs ráírva mérd ki hogy a készüléken melyik a test onnan meg már menni fog (y)
2014. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

koki2000


SPből nem lehet kivenni az akksit... :)

2014. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
bocsi, nem olvastam végig... idióta vagyok.. sajnálom.. :(
2014. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Már tuti nem aktuális, de ha leveszed a hátlapot, ott van alul egy OFF gomb, azt próbáld meg szerintem.
2014. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 robbyt válasza:

Minden telefonból ki lehet venni az aksit. Persze az sp esetében nem arról van szó hogy leveszed a hátlapot és kikapod az aksit. Viszont a hátlap alatti takaróelem levételével az aksi csatlakozója lehúzható. Ezt a takaróelemet ha jól számoltam 10 csavar tartja. Tehát szükség van egy csavarhúzóra. A youtube-on pedig lehet találni videót arról hogyan lehet szakszerűen szétszedni az sp-t.

Az én sp-m is csinált ilyet. Töltőre tettem és totál lemerítette az aksit töltés helyett. És hiába akartam bekapcsolni csak a led villogott pirosan. Viszont érdekes módon amikor rátettem a töltőre újból akkor feltöltötte.

2016. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!