Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Windowsos okostelefonokra...

A Windowsos okostelefonokra is olyan gagyi játékok vannak mint az Androidosokra?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Mik azok amik gagyik?


Gondolom a wines telókra is ugyanazok a fejlesztők csinálnak ezt-azt...

2014. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 b95 ***** válasza:
Hát konzol szintű játékok egyikre sincsenek, ez tény, de akinek erre van igénye, az vegyen kézikonzolt.
2014. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
wp-re kevesebb játék van, illetve maga az architektúra se játékra van kihegyezve, emiatt ami van androidra és wp-re is abból a wp-s néz ki szarabbul
2014. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 b95 ***** válasza:

„illetve maga az architektúra se játékra van kihegyezve”


ezt kifejtenéd bővebben?

2014. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
google a barátod
2014. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 b95 ***** válasza:

most ezzel ki lettem segítve.

(mondjuk sejtettem, hogy értelmes választ nem fogok kapni...)

2014. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aki nincs oda a minecraft féle játékokért, azoknak természetesen minden telós játék rossz lesz...egyébként igen, wp-n a többség rosszabb...nagyobb játékokban persze, mert az angry birds az ugyanolyan...real racing 2 például rosszabb(3 meg nincs is...). san andreas szvsz ugyanolyan. én idáig 2-3 játékot találtam, amire még pénzt is voltam hajlandó költeni...nem egy nagy választék van.
2014. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!