Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb Alcatel...

Melyik telefon jobb Alcatel pop c7 vagy HTC Desire 310?

Figyelt kérdés
A héten szeretnék előfizusan telefont venni a vodafone-nál. A kettő közül szeretném valamelyiket. Mi a véleményetek a 2 telefonról?

2014. jún. 24. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Paramétereik nagyjából megegyeznek, viszont az Alcatel POP C7 nagyobb kijelzővel rendelkezik, az érintő gombok sem a kijelzőn foglalnak helyet, ellentétben a HTC Desire 310-el, melynek a kijelzője 4,5" lenne, ha az egész képernyőt az android foglalná el, de mivel a vezérlőgombok is elfoglalnak egy kisebb csíkot rajta, így gyakorlatilag olyan, mintha 4,5" helyett csak kb 4,2"-os lenne, ehhez viszonyítva az Alcatel kijelzője egy az egyben 5"-os, a nagyobb kijelzőből adódóan pedig alkalmasabbnak találom internetezésre, játékra és film nézésre is, függetlenül attól, hogy a felbontása ugyanakkora. (én azt mondom bőven elég ez a szint egy telefonba, még így is élesebb képet kínál, mint egy 24"os Full HD monitor közelről)

Méretre pedig még pont, hogy nem túl nagy, így kényelmesen magadnál tudod hordani egyszerű nadrágzsebben is.

2014. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
okostelefonokban az Alcatel elég gyenge telefonokat gyárt. Nekem egy telefon szerelő mondta, higy a htc a legjobbak kozt van. nem megy olyan hamar tönkre rajtuk az android. ezért vettem én is htc desire 310 dual szim-et alig 1 hete. meglátjuk hogy mit/mennyit bir. ez az elso htc-m.
2014. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!