Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt iPhone 4-ért mennyit...

Használt iPhone 4-ért mennyit adnátok maximum?

Figyelt kérdés
Egy kis hibája van, ami pár ezer forintból rendbe hozható.
2014. jún. 24. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Függő, független?

Mennyire karcos?

Szín?

Tárhely mérete,

Tartozékok?

Stb


Ezeket mind kellene tudni, hogy egy árat lehessen mondani.

2014. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bp1985 ***** válasza:
10-15 ezret.
2014. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem független. Fekete. 8 GB belső tárhely, nem bővíthető. Én szeretném megvenni, élőben nem láttam még szóval a karcokról nem tudok, de állítólag nagyon jó állapotban van. Egy kb irányár érdekelne, hogy ne adjak érte sokat, nem értek ezekhez :D
2014. jún. 24. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:
ha már 8 gigás, akkor én sem adnék érte 10-15ezernél többet...
2014. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom van még 16 és 32 GB-os is. Az kb mennyivel drágább?
2014. jún. 24. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
nem sokkal, de érdemesebb azt megvenni, ha csak ezt nézzük...más kérdés, hogy szerintem eleve iPhone 4-et sem éri meg megvenni...
2014. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit a legérdemesebb szerintetek? Mindenképp valami használt régebbi típust szeretnék, mert most nincs pénzem új telefonra, de a régi (Sony Xperia U) megadta magát.
2014. jún. 24. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:

független 8gigás i4 olyan 30-40e körül van

16gigás 40-50e

függőt ezekből ne vegyél, mindnek lejárt már a hűsége, tulaj függetlenítse ki a szolgáltatónál

egyébként elég jól használható kis telefon még mindig, megéri az árát

2014. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért egy 4S sem drága, már 55-60ért lehet kapni. tény, hogy nem egy haldokló telefon az iPhone 4, és nem csak a kortársait, de még 1-2 évvel újabb telefonokat is simán megszorongat tudásban(ezt szummázva értendő, hétköznapi használatra), de azért ha csak 5-10ezer Ft van köztük, akkor érdemesebb az újabbat venni. azokkal az akksi gond szokott előfordulni, hozzáértő kezeknél általában 7ezer Ft, akcióban 5ezer szokott lenni a csere. és természetesen ebből is minimum 16 gigásat érdemes venni.
2014. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!