Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonról képlementés?

Telefonról képlementés?

Figyelt kérdés
sziasztok! nemrég betört a sony telefonom képernyője, így sajnos nem érzékel semmit se. van egy jó pár kép rajta, amit le szeretnék menteni csak az a probléma, hogy jelkódzár van rajta, amit ugye nem tudok feloldani. több szervizben voltam már, ahol azt mondták, hogy esélytelen lementeni a zár miatt. egyik helyen viszont mondták, hogy elvileg el lehet távolítani az üveget és így használható egy kis ideig (vagy valami hasonló :D) szóval tényleg felejtsem el, vagy van mód a lementésre? köszi a válaszokat!

2014. jún. 24. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha az én Xperia telefonomról kijelző nélkül is tudtam lementeni dolgokat, akkor nincs olyan probléma, amit ne lehetne megoldani. Bár, az enyém nem volt mintával lezárva. Az az "üveg" érzékeli az érintést, jó hülye, aki azt mondja, anélkül használható lesz bármennyi ideig is. Remélem csak te értetted félre. :D

Van USB kábeled? Csak csatlakoztatni kell a géphez és máris lehet menteni, kivéve ha sosem csatlakoztattad a géphez és nem pipáltad be a telefonon az USB hibakeresést.

Másik lehetőség a MyPhoneExplorer nevű program. Csatlakoztasd kábellel a gépedhez a telefont, majd válaszd az Extrák/Telefon irányítása lehetőséget. Kis türelem, és ha szerencséd van, látni fogod a telefonod kijelzőjét a gépeden. Lesz lag rendesen, legalább tudod vezérelni a telefont.

2014. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sőt, ha az utóbbi program felismerte, nem is fontos vezérelni a telefont, anélkül is menthetők le adatok a Fájlkezelő menüpontban bal oldalt.
2014. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! majd megpróbálom. :)
2014. jún. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!