Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPHONE 4-nél hogy lehet...

IPHONE 4-nél hogy lehet beállítani, hogy mikor felrakok egy képet a telórol a facebook-ra akkor kiírja a képhez hogy ios-ról küldve?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem ír ki semmit, mintha a számítógépről raktam volna fel. Másnak meg mindig látom hogy ios-ról vagy épp windows phone-ról küldve..

2014. jún. 24. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
IPHONE 4-ed van? fúj. Most már az IPHONE 5 a trendi. és ezt tudja a facebook is.
2014. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zakathol ***** válasza:
39%
#1: Már az 5 is gáz. Az 5s a menő.
2014. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ejha :D jók a válaszok :D

na de hogy lehet beállítani azt tudjátok-e?

2014. jún. 24. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
mivel töltöd fel? böngészőből...mert akkor ne csodálkozz...fotók appból töltsd fel...akkor fogja kiírni, bár nem tudom mi ezen olyan létfontosságú.
2014. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
amúgy mi az hogy az a menő választhattam volna h 52 em legyen vagy 4s de 4s szebb akkor most mivan? fáj ez valakinek?
2014. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zakathol ***** válasza:
#5: Nekem az fáj, hogy szövegértésben erősebb nálad egy másfél éves labrador.
2014. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2014. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!