Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem, és miért:...

Melyiket vegyem, és miért: Samsung Galaxy S4 vagy Iphone 5C?

Figyelt kérdés
Légyszi konkrét válaszokkal, melyik jobb és miért, legjobb lenne ha van valaki aki huzamosabb ideig használta mindegyiket.
2014. jún. 24. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hány gigás Iphone?
2014. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
16Gb, ugyanaz mint a samu (tudom nem lehet bővíteni, de annál nagyobb hely úgyse kell, zenére van ipod)
2014. jún. 24. 19:21
 3/18 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy hány gigás, akkor sem ér a Samsung közelébe, mert az nagyobb, jobb a kamerája, testreszabható az operációs rendszere, és megéri az árát.
2014. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De megbízhatóságra is jó a Samsung?

Kissé törékenynek tűnik, olyan "van e benne anyag" érzés :D

Nem 1 év múlva akarom lecserélni, sőt.

2014. jún. 24. 19:34
 5/18 anonim ***** válasza:
3as szerinted...nekem meg például nem kell tepsi..na most akkor jobb, hogy nagyobb az s4? ez mind szubjektív dolog...kamera is teljesen szubjektív, szerintem meg az iPhone-oknak jobb összességében a kamerája...olyan dolgokat mondj, ami mindenki számára pozitívum...átlag használatra én iPhone-t venném...egyszerűen ennyi pénzért az nem megengedhető, hogy felteszek egy launchert és az néha fogja magát, és leáll...meg mókoljak vele állandóan...az, meg hogy testreszabható...szerintem teljesen életszerűtlen, ha valaki azért vesz telefont, mert neki hetente meg kéne változtatni, hogy mi legyen kinn kezdőképernyőn...
2014. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hm, azt hiszem megtaláltam a választ:

[link]


Szóval vagy Samsung Galaxy S4, vagy i5S, de az meg túl drága, szóval S4.

2014. jún. 24. 19:49
 7/18 anonim ***** válasza:

6: azért vedd figyelembe, hogy ez a cikk arra válaszul született, hogy egy Apple-fan blogger 16 gigás iPhone 5-ét 8 gigás iPhone 5c-re cserélte, és örült neki (5c ugye egy műanyag burkolattal ellátott 5). Tehát nem volt éppen racionális a döntés. Azóta 5c-k ára egyébként is csökkent.

Rengeteg ilyen kérdés van a GYK-n, hogy iPhone-t vagy valami androidos készüléket vegyen a felhasználó, ott szemezgethetsz az érvek mellett. Röviden: GS4 mellett szólhat a nagyobb mérete, és a szabadabb rendszer (teljesen megváltoztathatod a rendszer megjelenését, tudsz Bluetooth-on fájlt küldeni a készülékek között, nincs szükséged külön alkalmazásokra ahhoz, hogy mp3-at másolj a telefonra). 5c mellett a kisebb méret (egy kézzel is tudod kezelni - te tudod, mi számodra a fontosabb!), a jobb szoftvertámogatás (lassan 4 éves iPhone 4-re is kijött pár hónapja az iOS7.1, Androidnál ez a fajta support elképzelhetetlen), a jobban optimalizált szoftver. Dönts belátásod szerint.

2014. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mint leírta, már döntött. És szerintem jól.
2014. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8: viszont kérdésében indokokat, összehasonlítást kért, amelyeket eddig meglátásom szerint nem kapott. Ha feleslegesen írtam, legyen az én bajom.
2014. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az iPhonban csak a nevet kell megfizetni, a Samsungban több a lehetőség, jól döntöttél!
2014. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!