Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a Telenor egyenleg lekérő...

Mi a Telenor egyenleg lekérő száma? Ill. mennyibe kerül ha lekérem az egynelegem? Mennyit vesz le?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
MyMenu-ből ingyenes.
2014. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi az a mymenü?

Őskori telefonom van ami a hívás-híváfogadáson kívűl nem nagyon képes másra.

Kérlek írd le részletesebben.

Köszönöm.

2014. jún. 25. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
A telenor weblapján MINDEN szükséges infó megtalálható. Olvasd el.
2014. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A MYMENÜ pont ilyen kategóriájú készülékeken használható a legjobban...

LINK: [link]

A menü pontokba a megadott sorszám "hívásával" tudsz belépni.

2014. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Viszont hetekig távol vagyok a nettől ezért nem épp ideális megoldás ez a számomra.

Tehát mégegyszer.

Mi a számla egyenleg lekérő száma? Mennyit vesz le ha lekérem az egyenlegem?

2014. jún. 26. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tehát mégegyszer...:)

"My Menu-ben (*111#) díjmentesen: A MyMenu a telefonodon keresztül elérhető gyors menürendszer. Írd be a *111# kódot a telefonodba, és nyomd meg a hívásindító vagy küldés gombot, majd a megjelenő menüben válaszd ki a megfelelő menüpontot az egyenleged és az érvényességi időd lekérdezéséhez.

172-es számon: hívd fel a 172-es számot, és SMS-ben elküldjük az aktuális egyenlegedet és az érvényességi időt. A szolgáltatás díja bruttó 71.- Ft."

2014. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Óóha én azt hittem, hogy ez a MyMenü dolog interentes baromság.

Köszönöm a részletes leírást és a segítséged. :)

2014. jún. 26. 18:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Hetekig nincs internet elérésed, de töltesz időt azzal, amit a google, és a telenor weblapja is megmond. Fuck logic :D
2014. jún. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagy király vagy, mond meg a frankót logika bajnok. ^^

Nem akarom több oldalból kikeresni a választ ami jogi törvényekkel támasztanak alá.

Én erre a kérdésre 2 választ vártam: .... ez a hívó szám és .... ennyibe kerül és zu Ende.

Ebben a világban lehet mindenki akkora király mint Te, ebbe viszont törődj bele különben verheted a fejed a falba ha az ilyen dolgok piszkálják a szemed. :D

2014. jún. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!