Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a velemenyetek a HTC One...

Mi a velemenyetek a HTC One Minirol?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyenge hardver, ráadásul a képernyője sem annyira mini 4.3 inchel. Nem hinném, hogy megérné.
2014. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én akkor vettem meg a telefont,amikor kiírtad a kérdésed. És azóta is maximálisan meg vagyok vele elégedve.Sokan félnek a HTC-től,pedig vélemények szerint jobbak, mint a Samsung okostelefonok! ;)
2014. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem 2 éve van HTC One Mini-m és imádom. Nem nagy, nem kicsi a kijelző mérete hétköznapi használatra tökéletes. Nekem még soha nem fagyott le vagy akadt meg. Eddig még mindent betöltött.

Negatívumai:

igen az igaz, hogy az első és a hátsó kamerája is siralmas. Éppenséggel ha Facebook-ra akarsz egy képet arra jó, de mondjuk egy családi eseményen már nem állja meg a helyét.

Egy másik negatívum ami egyeseket nagyon idegesíthet: a képernyő lezáró gomb nem reagál azonnal. Van hogy 5-ször le kell nyomni mire feloldja a képernyőt.

2015. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!